ALTARS (Australia) / HEAVING EARTH (Cze) Split tape

HEAVING EARTH – EP Redemption Ablaze

Nihilistic holocaust webzine / Distro vydali EP Redemption Ablaze na kazetě jako split s Australskou death metalovou smečkou Altars.

Kazeta je k dostání zde: http://nihilisticholocaust.bigcartel.com/

 

ALTARS (Australia) HEAVING EARTH (Cze) Split tape

ALTARS (Australia) HEAVING EARTH (Cze) Split tape

HEAVING EARTH
bandzone

 

 

Rozhovor s kapelou Heaving earth, který vysvětluje, proč album vyšlo také na kazetě.

Loni jste mimo skvělého EP – Redemption Ablaze vydali i split Engulfed s australskými Altars. Jak jste se ke kapele vůbec dostali? Přeci jen pro nás je to trošku „exotika.“ Jestli se nepletu, split vyšel jen na kazetě. Proč zrovna kazeta? Spousta lidí si ji dnes snad ani nemá kde přehrát.

Toto kazetové EP vyšlo u labelu Nihilistic Holocaust, což není nikdo jiný, než náš přítel z Francie Gabriel, který s námi spolupracuje již od začátku Heaving Earth a má na svědomí vydání a podporu našeho prvního demo cd Visions of the Vulture. Kazetový split realizoval celý sám, dohodl nás i australany Altars. A nosič v podobě kazety byl zvolen myslím vhodně. Old school hudba na old school nosiči.

 

 

Rozhovor vyšel na fobiazine.cz s názvem HEAVING EARTH – To, že se neprodávají cd, hudba se stahuje nebo lidi nechodí na koncerty, jsou malichernosti, na kterých by neměly být postaveny základy fungování kapely

Zdroj:
http://www.fobiazine.net/article/6254/heaving-earth—to-ze-se-neprodavaji-cd-hudba-se-stahuje-nebo-lidi-nechodi-na-koncerty-jsou-malichernosti-na-kterych-by-nemely-byt-postaveny-zaklady-fungovani-kapely/

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..