Cemeteryfunk feat. Dj Gasta – Mixtape

Cemeteryfunk feat. Dj Gasta – Mixtape / CZE / 2014 / hip-hop / 50 ks

Cemeteryfunk společně s DJ Gasta přichystali novou kazetu. Artefakt jejich aktuální tvorby, na kterém se nám představí v duchu převážně instrumentálního hip hopu. Vydaná kazeta je vlastně split dvou personálně provázaných projektů.

Stranu A této kazety tvoří víc jak půlhodinový materiál klasickýho instrumentálního hip hopu – Cemeteryfunk feat. Dj Gasta – Mixtape (DJ Gasta si zde propůjčil 16 Cemeteryfunk treků, které přerouboval a následně doplnil svým mohutným scratchingem).

Stranu B pak tvoří dub trip hop projekt – GrooveAgent songs 2013 – 2014 + remixes (Směs starších songů a remixů strakonického GrooveAgenta vydaných do té doby jen digitálně. Stylově uvolněná elektronika, houpavé bicí, dubové koření, trip hop, samply)

Mixtape“ je výsledek mojí spolupráce se strakonickým producentem abstraktně hip-hopových beatů Cemeteryfunkem, známým též pod pseudonymem Groove Agent, říká o této nahrávce DJ Gasta.

Mixtape je podpořen i jednotným grafickým konceptem, za kterým stojí talentovaná dvojice BASIC a Sorbed Jay. Co se týče zvuku kazety, tak celá nahrávka prošla analogovým procesem a poté byla nahrána na kazetový pásek, takže správný analogový zvukový prožitek zaručen.

Cemeteryfunk – beats, samply, klávesy
Dj Gasta – mix, scratching
Celkový čas: 70:02

 

 

Kde kazetu sehnat?

Kromě digital free downloadu si kluci připravili i limitovanou edici originálních audiokazet. V každé kazetě najdete originální boom box CFG samolepku.

Kazeta vyšla v limitovaném nákladu 50 ks a pokud se rozhodnete tento projekt podpořit, lze ji objednat na emailu cemeteryfunk2@gmail.com nebo navštivte stránku http://cemeteryfunk.tk/, kde si ji můžete přímo objednat.

 

 

 Kazeta Cemeteryfunk feat. Dj Gasta

CFG – Mixtape trailer video

Autumnist – Some Ground (Cemeteryfunk Remix)

Cemeteryfunk feat. Dj Gasta – Mixtape
Dj Gasta mixed 16 tracks by Cemeteryfunk
released 06 March 2014
Cemeteryfunk – beats and samples,keys
DJ Gasta – mixing,scratches

Sixteen tracks produced by Cemeteryfunk (Strakonice, Czech republic) mixed and scratched by Dj Gasta (Olomouc, Czech republic)

Dolby HX PRO
Total time 70:02
Original cover, limited edition

http://cemeteryfunk.tk/merchandise
info@cemeteryfunk.tk

 

Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..