Kazeta a na ní Nic

Článek vyšel na webu fullmoonzine.cz  – Kazeta a na ní Nic | Full Moon Zine.

Kazeta a na ní Nic

19.03.2013 19:24

Kapela, která se v dobách svého zrodu (konec roku 2011) pojmenovala jako těžko vyslovitelný shluk znaků ██████ a pro níž brzy zlidověl název Nic, v těchto dnech vydává svoji debutovou kazetu.

Nic se dali dohromady v Plzni a ve svých řadách mají členy aktivních a defunkčních kapel jakoBarrel (power violence), Owls Are Not What They Seem (screamo) či K-LXM (experimentální noise). První koncert si odbyli doma, aby krátce na to vystoupili rovnou jako předkapela instrumentálních heavy metalistů Russian Circles v pražském klubu Matrix a publiku představili svůj mix post-hardcoru říznutý epickými blackmetalovými pasážemi a ambientními momenty.

Materiál na svůj debut Nic nahráli „na chatě u Palmy“ v průběhu srpna 2012 v chatové osadě Ledce. V sestavě tři kytary (Nic nemají basu), bicí, vokály a ruchy dali dohromady 4 skladby s celkovou stopáží přes 26 minut a po jejich bandcamp premiéře se materiálu zhostil label Stoned to Death, aby ho vydal na kazetě.

http://wedonthaveaname.bandcamp.com/album/demo?from=embed

Ta vyšla v počtu 80 + 2 kusy, čtyřicet z nich na černé, dalších čtyřicet na bílé a díky přehmatu ve výrobě (ony dva kusy) jsou na světě i dvě limitované edice bez klasického obalu od Petra Bláhy, jedna zcela černá, druhá úplně bílá.

Štítky , , .Záložka pro permanentní odkaz.

2 reakce na Kazeta a na ní Nic

  1. audiokazetacz říká:

    Článek o této kapela na Aardwarku http://www.the-aardvark.cz/aktuality/nemaji-jmeno-ale-maji-kazetu
    NEMAJÍ JMÉNO, ALE MAJÍ KAZETU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..