Pražská parta Worldhood vrací život MC kazetám

Pražská kapela Worldhood, jejíž členové hráli nebo hrají v ThalidomideHissing FaunaGoroV.A.P.4 Word Letter nebo P.S., vydala v lednu minulého roku první dva songy, na které teď navazuje pěti novými skladbami pod názvem you ALWAYS get a second chance to RUIN the first impression EP.

 

Nová nahrávka, stejně tak jako první EP, se Worldhood chystají zveřejnit zdarma ke stažení, ale fanoušci to nebudou mít tak jednoduché.

Od 9. února budou obě EP ke stažení z dead drop USB, tzv. mrtvé schránky, v ulici Malá Štupartská v Praze (koordináty viz. http://bit.ly/wxLsBW). Dead drop USB jsou datové schránky, které nabízejí možnost offline P2P sdílení dat jakéhokoli typu. Jinými slovy, je to flash USB, který trčí ze zdi a vy si z něj můžete stáhnout, či na něj nahrát cokoli. Více informací ohledně dead drop usb najde na deaddrop.com, nebo zde. Takže pokud chcete, můžete se projít a obě nahrávky Worldhood si stáhnout.

 Worldhood,

Worldhood, foto:kidsandheroes

Druhý způsob, jak se k nahrávce dostat, bude najít si ji na kazetě. Tímto týdnem počínaje budete moci v pražských (a nejspíše i jiných) klubech, kavárnách a jiných veřejných prostorech, občas narazit na staré kazety s novým obalem, na kterých budou na jedné straně nahraná obě EP Worldhood. Zbytek kazet nechává kapela záměrně nepřehnaný.

„Na druhých stranách se tak bude vyskytovat pestrá paleta toho „nejlepšího“, co jsme měli my, naše sestry, naši rodiče nebo naši kamarádi nahrané na kazetách. Beach Boys, Vangelis, Springsteen, Nedvědi, Offspring, Metallica, Kryl, Maxipes Fík, Zeměžluč, Ozzy, Nirvana, co hrdlo ráčí. Kazety s sebou budeme taky vozit na koncerty, takže pokud budete mít zájem, budete si moct vybrat, s jakou přílohou nás chcete,“ říká ke kazetám kapela.

Zdroj:
Pražská parta Worldhood vrací život MC kazetám. In: Http://kidsandheroes.com/ [online]. 2012 [cit. 2013-04-23]. Dostupné z: http://kidsandheroes.com/novinky/prazska-parta-worldhood-vraci-zivot-mc-kazetam-8412/

Zkuste také tyto články o kazetách:

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..