Run Dust a člen Indian Jewelry v Praze

klub K4/ 20:00/ 31.1.2014

Praha

 

Run Dust
Run Dust a člen Indian Jewelry v Praze

Večírek elektronické hudby na pomezí experimentu a klubové scény představí současné projekty z Německa, Spojených států i České republiky.

 

 

Run Dust (DE, TESLA TAPES)

Luke Calzonetti, člen noise-rockových Child Abuse, se poprvé představí v Praze se svým sólovým projektem Run Dust, ve kterém rozvíjí své elektronické experimenty. Druhá kazetová nahrávka Trank Gun, která vyšla na labelu Tesla Tapes z Manchesteru, asi nejlépe vystihuje, jak zní jeho živá vystoupení. Intenzivní půlhodina pulzujících rytmů, které se vinou éterem jako dobře promazaný stroj. Na novince ale zcela chybí ďábelský Calzonettiho vokál, kterým na předchozí nahrávce Decency Rally rozhodně nešetřil.

 

http://teslatapes.bandcamp.com/album/run-dust-trank-gun
http://teslatapes.bandcamp.com/album/run-dust-decency-rally
https://soundcloud.com/los_music

 

Consumer Worship (US, Terrible Eagle, ex- Indian Jewelry)

Dalším zahraničním hostem večera bude Ken Wiatrek aka Consumer Worship, rodák z Houstonu, bývalý člen Indian Jewelry, který v současnosti působí v kapele Terrible Eagle, kterou mohli v roce 2010 slyšet naživo návštěvníci kutnohorského festivalu Creepy Teepee. Jeho sólový projekt je ovšem ještě čerstvější. Pětiminutová nahrávka na jeho soundcloudu napovídá, na co se přibližně můžeme těšit (https://soundcloud.com/consumerworship/hh-love-letter). Svůj projekt charakterizuje jako rozvíjení vlastní obsese paranoií a dalšími problémy, které má na svědomí příliš dlouhý pobytu v málo prosluněné severní Evropě.

 

https://soundcloud.com/consumerworship/

https://soundcloud.com/terribleeagle/x-kapital

http://vimeo.com/13451516

 

Lightning Glove (CZ, TESLA TAPES)

Lightning Glove je pražský tříčlenný projekt, který čerpá inspiraci ze subverzivního odkazu raveu a syrového dědictví post-punku reprezentovaného kapelami jako Coil, Throbbing Gristle nebo Suicide. Temně psychedelické elektronické zvuky se potkávají s diktátem naléhavého vokálu. Poslední kazetová nahrávka Raving Peacock’s Tail vyšla pod labelem Tesla Tapes a v současnoti se připravuje vydání vinylu s názvem Radical Zoo (Nothing).

 

http://lightningglove.bandcamp.com/

http://facebook.com/lightningglove

http://teslatapes.bandcamp.com/album/lightning-glove-raving-peacocks-tail

https://soundcloud.com/dizzcock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..