Stones Throw – Cassette

Stones Throw – Cassette

Nová deska, teda spíše kazeta od producenta, rapera, rezidenta parties Low End Theory – Jonwayne.
Z celkových 24 minut jsou na straně A rapové věci za pomoci producenta z labelu Brainfeeder – Jeremiah Jae a na opačné straně B prozměnu jen beaty od již zmíněného Jonwayne.

Do zajímavého releasu se nemohl pustit snad nikdo jiný, než label Stones Sthrow. Tím tedy přidává do své převeliké sbírky další album Cassette, které si budete moci poslechnout pouze na tomto prastarém formátu. Stones Sthrow byl nakonec milý a nahodil aspoň ukázku v podobě věci Bukowski.

 

 

„Bukowski“ by Jonwayne from his Cassette on Stones Throw Records


as in a hip-hop album on cassette, released on cassette, playable in a cassette player.

Že přicházíme o hodně, když si obsah poslechne pouze limitovaný počet lidí dokazuje skvělá věc Smoke. Ta pochází z desky Quakers od stejnojmenného projektu, který také vyšel na ST a je to dobrou demonstrací jména Jonwayne.

Zdroj:
BBRAN. S čím tentokrát přišel Stones Throw?. In: Www.cream.cz [online]. 2012 [cit. 2013-05-09]. Dostupné z: http://www.cream.cz/?novinka=s-cim-tentokrat-prisel-stones-throwa

Kazetu je možné za 7 dolarů kopit zde:

Stones Throw Store
http://www.stonesthrow.com/store/album/jonwayne/cassette-1

Description: Rap tape from Jonwayne.
Side A: beats and raps by Jonwayne with Jeremiah Jae.
Side B: beats and no raps by Jonwayne.
Total running time: 23:39

Cassette release only. No digital. No vinyl. Just cassette.

 

Stones Throw pokračuje se svým kazetovým projektem.

Label Stones Throw ve spolupráci s Jonwaynem se rozhodli vydat projekt Cassette. Originální nápad v limitovaném počtu kusů však časem narazil na problém. Kazeta připomínající krabičku cigaret Marlboro se právě nelíbila firmě Philip Morris, která nakázala ST ukončit výrobu (která už tak neprobíhala) a zbylé kopie zaslat ke „zničení“ s odkazem na porušení designových patentů.

Pro Stones Throw a Jonwayna to tímto však nekončí a dočkáme se dalšího obdobného projektu.

Cassette 2 bude pokračováním této spolupráce a znovu bude možnost dostání pouze na tomto starším fyzickém nosiči. Plných 36 minut rapu s hosty jako jsou Jeremiah Jae, Zeroh, Quelle Chris a dalšími budou čekat na tomto sběratelském kousku, pro který se autor inspiroval atlantským gigantem Coca Colou. K poslechu si tak aspoň přehraj singl Passing Fancies, který na Cassette 2 najdeme.

Zdroj:
BBARAN. Stones Throw pokračuje se svým kazetovým projektem. In: www.cream.cz [online]. 20. 3. 2013 [cit. 2013-05-09]. Dostupné z: http://www.cream.cz/?novinka=stones-throw-pokracuje-se-svym&preview=1

Cassette 2 – Jonwayne
http://www.stonesthrow.com/store/album/jonwayne/cassette-2

Description: We released Jonwayne’s Cassette late last year, raps & beats designed to look like a pack of cigarettes. Soon after, we got a cease & desist letter from smokes giant Philip Morris demanding that we pull the cassettes and have them destroyed. No use fighting The Man, so we’re taking that cassette out of production …. and here’s our new one.

Cassette 2 is all new music, 36 mins of raps & beats from Jonwayne, feat. Jeramiah Jae, Zeroh, Quelle.

Cassette release only. No digital. No CD. No vinyl. Just cassette.

 

  JONWAYNE CASSETTE

A 24-minute rap cassette tape.

Cassette will go out of print due to a complaint by Philip Morris, the manufacturer of Marlboro cigarettes. Read about it here, and check out Jonwayne’s second cassette.

Jonwayne’s new release is a rap cassette.  That is to say, a hip-hop album called Cassette, released only on cassette, playable on a cassette player.

We’re not posting the track list, and we’re not releasing this on anything but a cassette. Side A is beats and raps by Jonwayne with Brainfeeder’s Jeremiah Jae. Side B is beats by Jonwayne and no raps. Total running time: 23:39. Design by Jeff Jank.

The MC/producer/Low End Theory DJ offered no explanation as to why he wanted to release his album on cassette.  Asked if he wished to expand on the idea he said, „not particularly.“

Check out a track called „Bukowski“ from Side A, below.

Zdroj:
JONWAYNE CASSETTE. In: Www.stonesthrow.com/ [online]. 2013 [cit. 2013-05-09]. Dostupné z: http://www.stonesthrow.com/news/2012/07/jonwayne-cassette

Zkuste také tyto články o kazetách:

Štítky , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..